بستن پیش نمایش

درباره ما

نورفن، فناوری برتر نور

شرکت مهندسی نورفن اسپادانا در سال ۱۳۸۸ با هدف بهینه سازی مصرف انرژی در سیستم های روشنایی و با تولید چراغ های خیابانی LED روژان به جمع تولیدکنندگان پیشگام این محصولات در داخل کشور پیوست. از آن زمان طی قریب به بیش از یک دهه فعالیت، این شرکت محصولات خود را همگام با آخرین پیشرفتهای فناوری روشنایی نیمه هادی بهبود داده است.

شرکت نورفن در حال حاضر در ساخت اکثر محصولات خود از بهترین LED های موجود در بازار و با راندمان بالا بهره می برد و محصولات این شرکت دارای حداقل 24 ماه گارانتی می باشند.

چشم انداز شرکت نورفن تبدیل شدن به یک برند ملی و قرار گرفتن در تراز تولیدکنندگان بین المللی با ارائه بالاترین ارزش خرید محصولات می باشد.

استراتژی شرکت نورفن رشد آگاهی فنی و بالا بردن سطح سلیقه مصرف کنندگان و ادامه حرکت پیشتازانه در ارائه محصولات با بالاترین نسبت کیفیت به قیمت و تامین حداکثر ارزش افزوده برای مشتریان این شرکت خواهد بود.

تجربیات

0+
پروژه های موفقیت آمیز
0%
رضایت مشتریان

طراحی، تولید و اجرای انواع چراغ و سیستمهای روشنایی ال ای دی، چراغ های تزئینی وآبنمای ال ای دی

عرضه کننده قطعات، مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سیستمهای انرژی خورشیدی (Solar) با بالاترین استانداردها

مشاوره و اجرای سیستم های بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی در ساختمان ها

اخذ گواهینامه کیفیت اروپا

شرکت نورفن در ادامه تلاشهای خود موفق به اخذ گواهینامه کیفیت اروپا برای چراغهای خیابانی، پرژکتورها و چراغهای سیلندری خود گردیده است و در عرصه داخلی نیز محصولات این شرکت موفق به اخذ تائیدیه از آزمایشگاه روشنایی دانشگاه تهران و کمیته فنی مناقصات شرکت توزیع برق استان مرکزی و استان قم گردیده است.

24 ماه گارانتی

کلیه محصولات شرکت نورفن دارای 24 ماه گارانتی می باشد.